Supamasis žirgas su ratukais, rudas
  • Supamasis žirgas su ratukais, rudas
  • Supamasis žirgas su ratukais, rudas
  • Supamasis žirgas su ratukais, rudas
  • Supamasis žirgas su ratukais, rudas
  • Supamasis žirgas su ratukais, rudas

Supamasis žirgas su ratukais, rudas

45,95 EUR
Su mokesčiais

Du viename  - žirgas turi ratus, kurie yra sumontuoti ant supamųjų pavažų. Dėl to jis vienu žingsniu gali virsti tiek supamuoju, tiek važinėjimui skirtu žaislu. Tiesiog nusukite juos. Žirgas yra lengvas, lengvai nešiojamas ir transportuojamas

Kiekis
Nepakanka prekės atsargų

  • Pirkėjų asmens duomenų apsauga užtikrinama pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus Pirkėjų asmens duomenų apsauga užtikrinama pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus
  • MUZIKA, maitinimas ir valdymas  - žaislas turi įmontuotą garsiakalbį, iš kurio sklinda maloni ausiai, linksma melodija. Garso sistemą maitina akumuliatoriai, kurie yra adapteryje, žaislo pilve. Žirgas taip pat skleidžia kaimynystės ir šūksnių garsus . Jie įjungiami naudojant mygtukus, esančius ausyse.

  •  Minkštas pliušas ir medis - uodegėlė pagaminta iš minkšto ir  malonaus liečiamo pliušo . Jo rankenos ir rėminės dalys yra lakuotos medienos. Žirgo forma buvo tinkamai profiliuota, kad vaikas žaisdamas nekristų.

  • Judančios dalys- akimirką, kai įjungiate arklio muziką, jis pradeda judinti burną ir uodegą. Tai neabejotinai  daro linksmybes patrauklesnes ir prideda tikrų įspūdžių.

  • SPECIFIKACIJA  - amžius: 3+; maitinimas: 3x AA (pridedamas); matmenys (ilgis / plotis / aukštis): 74/34 / 68-69cm; svoris: 1,95 kg.

Arkliukas su galimybe jį pakeisti į pasivažinėjimui pritaikytą, yra neabejotinai vienas iš mėgstamiausių vaikiškų žaislų, žinomas ištisoms kartoms ir neabejotinai teikiantis daug džiaugsmo. Sėdėjimas ant arklio suteikia džiaugsmo jūsų mažyliui, taip pat daro teigiamą poveikį nervų sistemai.  Skatina motorinės koordinacijos ir pusiausvyros vystymąsi . Žirgas yra puikus pasirinkimas dovanai vaikui, kurią jis gali naudoti nuo ankstyvo amžiaus, tiek berniukui, tiek mergaitei. Kiekvienas vaikas bus patenkintas!

Tai ne tik puikus žaislas, bet ir graži kambario dekoro dalis.

------------------------------

1490.jpg  1487.jpg

 

1489.jpg  1491.jpg

1492.jpg   1493.jpg  1494.jpg

1495.jpg

1496.jpg

1497.jpg

MX-004

Charakteristikos

Spalva
rudas
Dydis
74 x 69 x 28 cm
Prekės būklė
Prekė nauja, pakuotė originali
Prekės unikali numeracija
5900779935129
Garantija
24 mėnesiai

Jums taip pat gali patikti

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Populiariausios